Ładowanie...

Kompleksowa oferta serwerów

Poznaj naszą kompleksową ofertę serwerów. Od małych kont hostingowych aż po serwery VPS i maszyny dedykowane.

Poznaj Nasze Serwery

Odkryj pełną ofertę naszych rozwiązań hostingowych. Od małych kont hostingowych, przez serwery VPS, aż po serwery dedykowane.

Konta WWW

Idealne konta hostingowe pod strony firmowe, niewielkie serwisy czy blogi. Poczta do każdego konta gratis.
Od 3 zł/miesięcznie
Zobacz więcej

Serwery VPS

Szybkie i wydajne serwery VPS zlokalizowane w nowoczesnym centrum danych. Wysokiej klasy sprzęt SuperMicro, procesory Intel XEON i niezawodne dyski SSD lub HDD.
Od 14 zł/miesięcznie
Zobacz więcej

Hosting SEO

Specjalistyczne konta WWW dla pozycjonerów i firm SEO. Ogromna pula adresów IP, 120 maskowanych stref DNS oraz wysokiej klasy sprzęt.
Od 4 zł/miesięcznie
Zobacz więcej

Serwery dedykowane

Rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Przygotowujemy rozwiązania sprzętowe do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Od 180zł/miesięcznie
Zobacz więcej

Opinie Naszych Klientów

Poniżej znajdziesz opinie klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem

Przez rok działania usługi nie zauważyłem żadnych problemów z działaniem usługi a to jest dla mnie najważniejsze.

Krzysztof Bochno , Usługi Informatyczne WEBMARK

Ocena 5 za jakość/cena.. ALE z doświadczenia i współpracy z seohost.pl stwierdzam, że śmiało może w następnych latach zawojować rynek hostingów, dzięki konsekwencji, pracowitości i bardzo dobremu supportowi, trzymam kciuki ! poza tym nigdy nie postawiają klienta samego i walczą gdy pojawią się problemy, nie tylko po ich stronie!, do samego końca = dobry team.

Sławomir Chojnacki , BIZZIT S.A.

Jestem zadowolony. Stabilny SEO hosting i przede wszystkim różne nameservery, które mogłby być jeszcze troszkę bardziej zróżnicowane pod względem klas IP. Ostatnio powiększałem konto i pojemność dyskową i też jest super.

Maksymilian Cyrek , Cyrek InternetTechnologies

Jesteśmy zadowoleni z usługi Hostingu. Jak do tej pory współpraca układa się ok. Szybki kontakt w sprawach technicznych.

Michał Łopaciński , MediaSoft Michał Łopaciński

Polecam seo-host.pl wszystkim znajomym, usługi adekwatne do ceny, jak są problemy zawsze można skontaktować się telefonicznie i wszystko załatwić.

Mateusz Kozak

serwerek dość mocno obciążony a mimo wszystko wszystko działa poprawnie i szybko. Szybki kontakt to też z pewnością duży plus.

Jarosław Tajchman , Nowoczesnastrona.pl

Wszystko działa w najlepszym porządku. Support jest błyskawiczny. Obsługa intuicyjna. No i najważniejsze - wszystko jest w jednym miejscu. Polecam!!!

Piotr Kowalski

Jestem początkującym pozycjonerem i to co oferujesz jest dla mnie bardzo dobrej jakości i jestem zadowolony z Twoich usług. Jeśli chciałbyś zaproponować coś innowacyjnego, to fajne byłoby narzędzie do zarządzania linkami w zapleczu. Tak aby z jednego pulpitu można było włączać i wyłączać linki. To taka sugestia w kierunku rozwoju firmy:) Pozdrawiam, Michał

Michał Janiszek , INB

Przede wszystkim bardzo podoba mi się poziom pomocy technicznej. W porównaniu do innych firm odpowiedzi są szybkie i na temat. Nie ma zbędnych dyskusji i wmawiania, że klient na niczym się nie zna i jaki nie byłby problem ,że to Jego wina. Jestem bardzo zadowolony.

Łukasz Siemaszko

Na początku wahałem się czy warto zainwestować w SEO HOST. Jednak teraz zastanawiam się dlaczego wcześniej z tego nie skorzystałem? Obserwuje wyjątkowo drastyczne wzrosty pozycji i wszystko dzięki zapleczu, który stoi na seo-host.pl. Bardzo polecam. Moja ocena 6+

Adrian Kołodziej , Kołodziej Consulting

Ocena MicroHost.pl

Hosting, Domeny i Serwery VPS
Book rating: 4.8 based on 30 ratings